אפיון ועיצוב גרפי לאתרי וורדפרס

לאחר עבודה עם לקוחות שונים, הבנו, שבניית אתר הוא פרויקט פשוט מאוד שבמקרים רבים לוקח יותר זמן ומשאבים מאשר באמת נחוץ עבורו. והסיבה לזה היא שבפרויקט של בניית אתר (למי שבנה כבר מאות אתרים ופרויקטים בעלי מורכבויות שונות) ישנם שלבים ברורים ומובנים מעליהם. אך מי שבונה אתר בפעם הראשונה, במיוחד אם אינו בעל רקע טכני, לא תמיד מכיר את השלבים וישע איך לעבור את התהליך באופן הטוב והיעיל ביותר. לכן פתחנו בשירות נוסף של עיצוב אתרים, שמטרתו היא לאפשר לקוחותינו ‏שקט נפשי על ידיד כך שנייעל את תהליך בניית האתר.

התהליך והדרך לעיצוב גרפי לאתר וורדפרס

  1. במידה ואין לוגו אנו תחילה עושים שיחה בה אנו מבינים את הקונספט של העסק ואת הייחודיות שלו.
  2. במשך של שבוע עד שבועיים אנו נמצאים בתהליך של סקיצות ואישורים עד שמוצאים את הלוגו שמביא את הייחודיות של העסק לידי ביטוי בעיצובו וצבעיו.
  3. יחד עם הלקוח אנו מבינים ומגדירים את מטרות האתר, לרוב באותה שיחה אנו נמשיך לתהליך אפיון העמודים והגדרות כלליות בחוויית המשתמש.
  4. עיצוב חווית המשתמש יימשך בין שבוע לשבועיים כמו עיצוב הלוגו ובסופו יהיו תמונות סטטיות שמדמות אתר.
  5. לאחר סיום העיצוב, החומרים יועברו למתכנת מומחה בוורדפרס ובין שבוע לשבועיים עד שהאתר יגיע אליכם מוכן.

סכ"ה מתחילת תהליך העיצוב ועד לקבלת אתר וורדפרס עובד יעברו בין שלושה לששה שבועות, תלוי בזמינות הלקוח ובמורכבות האתר.

שירותי עיצוב גרפי נוספים

בנוסף לעיצוב גרפי עבור אתר, היות וכבר יש לנו את הכירות עם אופי העסק ואנשי מקצוע מעולים לצדנו, אנו נותנים שירותי עיצוב גרפי, קופירייט ומיתוג אינטרנטי מקצה לקצה ושירותים אלו כוללים:

  • התאמת הלוגו לאינטרנט ויצירתו בפורמט וובי – שימו לב שהלוגו שלנו נראה טוב בכל גודל אפשרי, בכל מכשיר בו תפתחו את האתר. הסיבה לזה היא שהלוגו נמצא בפורמט המתאים ביותר ללוגו.
  • עיצוב אתר אינטרנט מקצה לקצה כולל עיצוב ממשק הניהול במידת הצורך – כפי שתואר למעלה
  • עריכת תמונות והתאמתם לאינטרנט ולאתר – תמונות באינטרנט צריכות להיות יותר מסתם תמונה שצולמה טוב, הן צריכות להיעשות בצורה מקצועית ולהיערך בצורה מקצועית.
  • ‏יצירת עמוד פייסבוק, בנרים ופרסומות מעוצבות לפייסבוק.
  • יצירת פרסומות לגוגל ובנרים פרסומיים על פי הצורך

[quote]