התקנת וורדפרס על המחשב האישי

השלב הראשון בהתקנת וורספרס על המחשב האישי הוא התקנת שרת וירטואלי שמריץ PHP. ישנם כמה סוגי שרתים שניתן לעבוד אתם בוורדפרס וחלקם משתנים בהתאם למערכת הפעלה (windows ,macOS או linux).

במאמר זה אסרוק את ההתקנה של AMPPS כי אני חושב שזו הדרך הקלה והפשוטה ביותר להתקין וורדפרס על המחשב האישי. מה גם שאת AMPPS ניתן להתקין על כל מערכת הפעלה.

התקנת שרת AMPPS על המחשב האישי

ממש הניהול של AMPPS

ממשק הניהול הכלל של AMPPS

  1. דבר ראשון עלינו להוריד את התוכנה מעמוד ההורדות ולהתקין אותה
  2. ההתקנה היא דיי שגרתית, קוראים בגדול את מה שכתוב, לוחצים next וחוזרים על הפעולה עד לסיום ההתקנה.
  3. לאחר ההתקנה ניתן להפעיל את השרת. בפאנל הניהול שלל AMPPS יש כמה מתגים ועלינו להפעיל את Apache ו MySQL כך שהם יהיו ירוקים:
  4. כעט, תוכלו ללחוץ על הקישור הזה http://localhost/ampps/ ולראות את פאנל הניהול הוובי של AMPPS. השוני בין שתיים הוא שפאנל הניהול הראשי משמש להפעלה וכיבוי של רכיבים בAMPPS והפאנל הוובי משמש לצריכם אחרים כמו ניהול בסיסי נתונים, התקנות רכיבים כמו וורדפרס על המחשב האישי ועוד.
  5. עכשיו תוכלו ללחוץ על wordpress בתפריט משמאלת אחרי זה על install, אז יפתח טופס אינטרנט בו צריך לעבור על השדות ולבחור את התיקייה בה תרצו להתקין את וורדפרס, לשמור את שם המשתמש והסיסמא במקום בטוח וללחוץ שוב install בתחתית העמוד.
  6. ההתקנה יכולה לקחת כמה דקות, תלוי במהירות האינטרנט שלכם וביכולות המחשב. אם עשיתם הכל נכון כעט תוכלו להיכנס לאתר הוורדפרס שלכם שמותקן על המחשב האישי.

מדריך זה הוא חלק מסדרת הסברה על העבודה עם וורדפרס, במדריך זה דיברנו קצת על תכנות וורדפרס והוא חלק מהמדריך וורדפרס למתחילים שלנו.

היי! אני מקווה שנהנית מהמאמר :) אני נותן שירותי אינטרנט מקצה לקצה ומקיימים את הבלוג כשירות חינמי לקהילה. אם אהבת את המאמר ובא לך קצת לפרגן ניתן להגיב מתחת או לשתף אותו עם חברים.

כדי לקבל הערכת זמן והצעת מחיר ניתן ליצור קשר כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *