שיווק אתרי וורדפרס באינטרנט

מתוך ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים בתחום התוכנה ומתוך בקשת לקוחותינו התחלנו לספק גם שירותי שיווק באינטרנט. שיווק באינטרנט כולל בתוכו את כל מה שצריך לעשות כדי לקחת את המוצר או השירות של כל עסק והלביא אותו לידי מכירות בשוק האינטרנט. השיווק באינטרנט הוא משחק עם הרבה מאוד משתנים, הרבה חוקים והרבה זירות שאת כולם אנחנו מכירים טוב ולכל צורך אנו מלווים במיטב השירותים שיש לטכנולוגיה להציע.

השיווק באינטרנט מתחיל בבניית תוכנית שיווק מסודרת ולרוב השלב הראשון בתוכנית שיווק יהיה בניית אתר וורדפרס כתשתית – האתר מהווה המוקד אילו מגיעים לקוחות מכל הזירות: גוגל, בפייסבוק ושותפי תוכן אחרים, ובאתר יש תכנים מוכרים ומכוונים לפעולה.

פלטפורמות שיווק באינטרנט מותאמות לצורכי העסק

לסוגי עסקים שונים צריך לנקות גישה שונה לשיווק, כך לדוגמא מעצב אופנה כדאי לשווק בעיקר בפייסבוק ואינסטגרם ואצל בבלוגרים כי את המוצרים שלו לרוב אנשים לא מחפשים בגוגל אלא שמו עובר במוניטין, את המוניטין בונים בזכות מתן שירות מעולה ופרסום במקומות בו הלקוחות שלו נמצאים: בלוגי אופנה מקובלים ורשתות חברתיות ויזואליות. בנוסף לשיווק באינטרנט יש לנקוט באמצעים נוספים כדי לשפר את יחסי הציבור.

לנותן שירות שהשירות שהוא נותן לא גרפי או פוטוגני במיוחד, לדוגמא עורך דין, כדאי לפרסם בעיקר בגוגל – בגוגל הוא יוכל ליהנות מפרסום ממוקד למי שמחפש בעל מקצוע בתחום שלו וכך לפנות רק לאנשים שלהם השירות רלוונטי בשעה בה הוא מפרסם.

בכל מקרה יש שירותים שתמיד כדאי להשתמש בהם כמו רימרקטינג, שירות שמאפשר לפרסם שוב למי שכבר צפה בתכנים שלכם.

רימרקטינג – *ה*כלי לשיווק באינטרנט

באמצעות רימרקטינג אנחנו יכולים להגיד לגוגל ולפייסבוק מי צפה באתר שלנו ולפרסם ספיציפית לאותם אנשים. בחנויות אנחנו יכולים להגיד לפרסם בפייסבוק לדוגמא לכל מי שראה מוצר אבל לא סיים קנייה, או לפרסם מוצר מקטגוריה מוסיימת למי שראה מוצרים אחרים מאותה קטגוריה. זו אחת הסיבות שלאחר שהתעניינם במוצר מסוים אתם תראו אותו בכל מקום באינטרנט.

שירותי שיווק נפוצים

  • בניית אתר וורדפרס – אב כל השיווק הוא אתר הבית
  • קידום ממומן בגוגל – פרסום בגוגל בתשלום
  • קידום אורגני בגוגל – קידום אתר באמצעות יצירת מאמרים, קישורים ויח"צ אינטרנטי
  • ניהול קמפיינים בפייסבוק – תשלום לפייסבוק בעבור פרסום