תכנות ופיתוח אתרים

תכנות אתר וורדפרס הוא אבן הבנייה הראשונה ממנה התחלנו לעבוד כעסק ב2014. לאורך הזמן קיבלנו פרויקטים שונים בתחומים שונים ויכולות התכנות וניהול הפרויקטים שלנו גדלה ככל שעבר הזמן. במשך השנים האחרונות תכנתנו עשרות אתרים, הרמנו שרתים וירטואלים בענן, עבדנו על מערכות בדיקות אוטומטיות לאתרי ענק, יצרנו מערכות ניהול תוכן מורכבות בתוך וורדפרס ומצאנו את סביבת העבודה האידאלית לפיתוח אתרי וורדפרס ייעודים. אנו מומחים בבניית אתרי וורדפרס בכל הרמות ולכל השווקים, אנו יודעים לעשות עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר כיום בשוק, אנו יודעים לעשות התאמות לממש הניהול ע"פ הצורך, לבנות חנויות על בסיס וורדפרס ועוד. את הפיתוח שלנו מוביל מחקר מתמיד ולמידה של הטכנולוגיות החדשות ביותר שיתנו לנו יתרון ויאפשרו לתת ערך נוסף ללקוחתנו.

הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים לתכנות ופיתוח אתרי וורדפרס

אנו עובדים עם HTML5בעבודה על אתר אנו מקפידים על קוד נקי תוך מחשבה על העתיד ושמירת אפשרות לשינוי הקוד והרחבתו בקלות וביעילות. בכדי להבטיח את מיטב הערך בזמן הנדרש אנו עובדים בסביבת פיתוח המתקדמת והמומלצת ביותר כיום והיא IntelliJ אשר במקור פותח לפיתוח תוכנות ג'אוה וכיום ניתן לתכנת עליה בכל שפה פופולארית שתוכלו למצוא באינטרנט. מלבד הטכנולוגיות הבסיסיות כגון HTML5 ו- CSS3 אנו מקפידים על טכנולוגיות מתקדמות הן בצד הלקוח והן על השרת ובינהם:

  • jQuery-LogojQuery – ספריית ג'אווה סקריפט שעשתה בזמנו מהפכה וקבעה רף לכל הדפדפנים
  • ES6 – הסטנדרטים החדשים והמורחבים שיש לג'אווה סקריפט
  • gulpgulp – כלי שמאפשר אוטומציות בזמן פיתוח, התאמת הCSS לכל הדפדפנים ועוד
  • SCSS – שפה לניהול נוח וגמיש של CSS
  • Timber – סביבת פיתוח המתאמת בין וורדפרס לTwig
  • Twig – שפת טמפלייטים בPHP שמאפשרת לנהל רכיבים ותבניות
  • NightWatch – סביבת JS שמאפשרת לתכנת בדיקות אוטומטיות לאתרים

אנו מחפשים בכל דרך לתת יותר ערך באותו הזמן ובכך להעצים את היתרון של לקוחותינו, שימו לב אופן שבו אנו עורכים קוד בשורות רבות במקביל:

אנו עורכים טקסט בשורות מרובות במקביל כדי לייעל את עבודת התכנות

אנו עורכים את הקוד בצורה היעילה ביותר

היתרון שלנו – קדמה בתכנות ופיתוח אתרים מותאם אישית

מחקר מתמיד ועבודה בסביבות הפיתוח המתקדמות ביותר מאפשר לנו ליצור מוצר ברמת איכות תאגידית ולהנגיש אותה לעסקים. בניית תוכנה היא לא דבר של מה בכך למי שאין לו בזה ניסיון, במידה ומדובר בפרויקט שיגדל בעתיד (וזה כל פרויקט מצליח), צריך לדעת לתכנן איך יסודר הקוד וקבצי הקוד כך שכשנרצה לשנות רכיבים, להסירם או להוסיף רכיבים חדשים נוכל לעשות זאת בזמן סביר וללא פגישה בשאר מרכיבי המערכת. סידור זה של הקוד נקרא בשפה המקצועית עיצוב תוכנה.